Loading...

Zielone Zacisze – Etap II

Marynarska, Białystok

Opis inwestycji

„Zielone Zacisze Etap II” to kolejna inwestycja zrealizowana i oddana od użytku w 2018 roku. Mieści się przy ulicy Marynarskiej, na terenie spokojnego osiedla Dojlidy. Całość składa się z dwóch jednorodzinnych, parterowych budynków mieszkalnych wraz z poddaszem użytkowym.

 

Jednym z celów przedsięwzięcia było stworzenie wygodnego, bezpiecznego i funkcjonalnego zespołu mieszkalnego o dużej powierzchni użytkowej. Założenia te zostały spełnione, o czym bezsprzecznie świadczą entuzjastyczne opinie obecnych mieszkańców kompleksu. Każdy z lokali posiada pomieszczenia gospodarcze, własny garaż, kuchnię, WC, dwie łazienki, cztery sypialnie, garderobę oraz kotłownię z piecem gazowym. Powierzchnia użytkowa domów wynosi 153,64 m2 oraz 155,9 m2.

 

W procesie projektowania budynków oraz realizacji projektu wykorzystano najnowsze rozwiązania architektoniczne. Dzięki temu kompleks „Zielone Zacisze Etap II” jest nie tylko funkcjonalny, lecz także bezpieczny i trwały. Budynki zostały wykonane w technologii murowanej, a całość została wykończona tynkiem silikatowym. Połać dachu nachylona jest pod kątem 38o, a w jego strukturę wbudowano facjaty.

 

Kompleks „Zielone Zacisze Etap II” to nie tylko zwykły zespół budynków – od 2018 roku stanowi on bezpieczną przystań dla zamieszkujących go rodzin. „Sokołowscy Nieruchomości” realizuje obecnie kilka podobnych projektów, które mają na celu stworzenie przyjaznych i funkcjonalnych środowisk mieszkalnych na terenie Białegostoku. Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas