Loading...

Zielone Zacisze

Marynarska, Białystok

Opis inwestycji

„Zielone zacisze” to kompleks mieszkalny zlokalizowany na południowy-wschód od centrum Białegostoku przy ulicy Marynarskiej. Składa się on z czterech jednorodzinnych budynków parterowych z poddaszem użytkowym oraz z garażem.

 

Wadą wielu kompleksów mieszkalnych jest nieodpowiednie zagospodarowanie dostępnego miejsca. Chcąc trzymać się z daleka od tego typu błędów, realizując projekt „Zielone zacisze” postanowiliśmy stworzyć przestronne domy o dużej powierzchni użytkowej. Wszystkie charakteryzują się identycznym rozmiarem, to jest 267 m2.

 

Wszystkie lokale zostały wyposażone w dwie łazienki, kuchnię, jadalnię, pokój dzienny, trzy sypialnie, gabinet, garaż oraz kotłownię. Budynki zostały wykonane w tradycyjnej technologii murowanej tradycyjnej. Każdy segment posiada dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci równym 40o.

 

„Zielone zacisze” zostało oddane do użytku już w 2016 roku. Jak wynika z opinii obecnych mieszkańców, nowatorskie rozwiązania i wysokiej jakości materiały zastosowane w budowie sprawdzają się w pełni.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem domu lub lokalu na terenie miasta Białystok, daj nam znać! Biuro Sokołowscy Nieruchomości i chętnie posłuży swą fachową pomocą!

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas