Loading...

Serwiturowa

Serwiturowa 10, Białystok

Opis inwestycji

Praktyczna zabudowa, nowatorskie rozwiązania i piękna okolica – wszystko to serwuje swoim mieszkańcom kompleks mieszkalny „Serwitutowa”, zlokalizowany przy ulicy Serwitutowej, na białostockim osiedlu Skorupy. Jest to jedna z pierwszych inwestycji Sokołowscy Nieruchomości. Została ona oddana do użytku w grudniu 2011 roku.

 

Kompleks „Serwitutowa”składa się z siedmiu segmentów rozlokowanych w zabudowie szeregowej. Każdy z segmentów stanowi oddzielny lokal, wyposażony w dwie łazienki, cztery pokoje mieszkalne, kuchnię, dwie garderoby oraz kotłownię. Wszystkie jednostki mieszkalne to apartamenty dwupiętrowe. Każdy segment jest dodatkowo wyposażony w garaż.

 

Kompleks „Serwitutowa” jest projektem jedynym w swoim rodzaju. Dla Sokołowscy Nieruchomości ma ogromną wartość sentymentalną. Jest on nie tylko jedną z pierwszych naszych inwestycji, lecz także klasycznym przykładem tego, jak świetnie nowoczesna zabudowa potrafi komunikować się z architekturą tradycyjną. Kompleks „Serwitutowa” zachowuje współczesny styl, jednocześnie formą nawiązuje do otaczającego go środowiska.

 

Czy projekt ten przypadł do gustu także Tobie? Jeśli tak, bardzo się cieszymy! W chwili obecnej realizujemy kilka kolejnych inwestycji podobnych do tej. Skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy propozycję w sam raz dla Ciebie!

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas