Loading...

Pod lasem

Pod lasem, Białystok

Opis inwestycji

„Pod Lasem” to jedno z przedsięwzięć deweloperskich firmy Sokołowscy Nieruchomości , które zostały oddane do użytku w 2018 roku. Połączenie naturalnych materiałów i najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych zaowocowało stworzeniem perfekcyjnego kompleksu budowlanego w zakresie zarówno formy, jak i funkcji.

 

Kompleks „Pod Lasem” składa się z czterech budynków połączonych w dwie bliźniacze bryły. Oba segmenty są niemal identyczne – różnią się jedynie detalami związanymi z wykończeniem elewacji. Budynki posiadają dachy wielospadowe pokryte antracytową dachówką, która dodaje całości niepowtarzalnego smaku. Każde z mieszkań dostępnych w kompleksie może poszczycić się 148 m2 powierzchni użytkowej, w którą wliczone są także wymiary garażu. Wszystkie lokale posiadają dwie łazienki, WC, kuchnię, pokój dzienny, cztery sypialnie, garderobę, taras i kotłownię.

 

Kolorystyka, gabaryty i styl kompleksu mieszkalnego „Pod Lasem” harmonizują z sąsiednią zabudową skutecznie upiększając osiedle. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom architektonicznym oraz zastosowaniu materiałów najwyższej klasy, projekt ten okazuje się być wzorem pod względem trwałości oraz standardów bezpieczeństwa. Jeśli chciałbyś zamieszkać w miejscu takim jak kompleks „Pod Lasem”, daj nam znać! Eksperci z Sokołowscy Nieruchomości staną na wysokości zadania, by znaleźć Ci wspaniałe lokum!

Zobacz prezentacje

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas