Loading...

Oliwkowa

Oliwkowa, Białystok

Opis inwestycji

Kompleks mieszkalny „Oliwkowa” to duży zespół budynków szeregowych zlokalizowany przy ulicy Oliwkowej na białostockich Dziesięcinach. Składa się on aż z 12 segmentów mieszkalnych. Kompleks został oddany do użytku w 2017 roku i od tamtej pory stanowi on bezpieczną przystań dla lokatorów, którzy docenili jego potencjał.

 

Jedną z najmocniejszych stron zespołu mieszkań „Oliwkowa” jest jego lokalizacja. Mimo znacznej odległości jaka dzieli go od centrum, sprawne dotarcie do miasta jest możliwe, na co pozwala bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych. To oczywiście nie wszystkie zalety kompleksu „Oliwkowa”. Wyróżnia go także przejrzysty i funkcjonalny układ poszczególnych lokali, co znacznie uprzyjemnia ich aranżację oraz codzienne użytkowanie. Co więcej, „Oliwkowa” oferuje duże przestrzenie o powierzchni od 125,85 m2 do 142,54 m2. Każdy z segmentów posiada własny garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz dostęp do prywatnego ogródka. Tworząc kompleks „Oliwkowa” mieliśmy na względzie także bezpieczeństwo jego przyszłych mieszkańców. Z tego względu całość jest ogrodzona, a także wyposażona w furtkę i bramę wjazdową.

 

Budynki kompleksu zostały postawione w zgodzie z zasadami nowoczesnej architektury, co bardzo pozytywnie przyczynia się do ich trwałości. Co więcej, zarówno swą formą, jak i rozwiązaniami materiałowymi świetnie pasują one do okolicznego środowiska architektonicznego. Jeśli projekt „Oliwkowa” znalazł Twoje uznanie, jesteśmy z tego powodu szczęśliwi! Realizujemy obecnie kilka podobnych inwestycji, a każda z nich może stać się Twoim przyszłym domem! Jesteś zainteresowany? Daj nam znać, a pomożemy Ci dokonać wyboru!

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas