Loading...

Nowoczesna Leśna

Leśna, Białystok

Opis inwestycji

Osiem pięknych i nowatorskich mieszkań to efekt projektu „Nowoczesna Leśna”, którego realizacja właśnie dobiega końca. Kompleks zlokalizowany jest u zbiegu ulic Leśnej i Poziomej, na terenie osiedla Skorupy w Białymstoku. Inwestycja deweloperska „Nowoczesna Leśna” ma na celu stworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska mieszkalnego w dogodnej lokalizacji.

 

Osiem mieszkań zawartych zostało w czterech trzykondygnacyjnych budynkach. Bryły budynków mają kształt prostopadłościanów z dodatkowym uskokiem w elewacji od strony południowej. Wejścia zlokalizowane są z kolei od strony północnej. Każdy budynek podzielony jest na obszar mieszkalny i garażowy, a każde mieszkanie z kolei, na część dzienną oraz nocną.

 

Wymiary poszczególnych lokali różnią się od siebie. W obrębie kompleksu „Nowoczesna Leśna” powstały zarówno mieszkania jedno-, jak i dwukondygnacyjne. Apartamenty jednopiętrowe mają powierzchnię równą 62,20 m2, a dwupiętrowe – od 94,10 m2 do 95,63 m2., z dodatkowym balkonem wielkości od 3,24 m2 do 24,24 m2. Mieszkania parterowe obejmujące jedną kondygnację nie posiadają balkonów, niemniej jednak mają dostęp do własnego ogródka.

 

Inwestycję „Nowoczesna Leśna” wyróżnia nowatorskie podejście do rozwiązań technicznych, perfekcyjne wykorzystanie powierzchni użytkowej oraz dobra lokalizacja. Dodatkowo bardzo zależy nam na bezpieczeństwie kompleksu, dlatego też wyposażyliśmy go w trwałe ogrodzenie oraz wysokiej jakości automatyczną bramę.

 

„Nowoczesna Leśna” może stać się także Twoim domem! Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zobacz prezentacje

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas