Loading...

Modern House

Piotra Łodzińskiego, Białystok

Opis inwestycji

Wraz z rosnącym zainteresowaniem segmentami w zabudowie szeregowej powstała koncepcja Modern House przy ul. Piotra Łodzińskiego na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku.

 

Przedmiotem opracowania był projekt dwukondygnacyjnych budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, składający się z sześciu segmentów, bez podpiwniczenia.

 

Projektowane segmenty mieszkalne posiadają przejrzysty układ funkcjonalny. Główne wejścia i wjazdy do garaży od strony północnej. W parterach poszczególnych segmentów zlokalizowano garaż dla samochodów osobowych z towarzyszącym pomieszczeniem gospodarczym, WC, kuchnię, pokój dzienny z jadalnią. Schody częściowo otwarte na pokój dzienny prowadzą na piętro, gdzie zlokalizowano cztery sypialnie, wc z pralnią, oraz łazienkę. Każdy segment posiada przydomowy ogrodzony ogródek od strony południowej z bezpośrednim wyjściem z pokoi dziennych.

 

Powierzchnia użytkowa w każdym segmencie to 139,45m2.

 

Teren całej inwestycji ogrodzony, w ogrodzeniu brama wjazdowa i furtka.

 

Modern House charakteryzuje się dużymi przeszkleniami, stalowymi elementami, prostymi liniami budynku, drewnianym wykończeniem typu Rockpanel oraz dużymi przestrzennymi wnętrzami. Parter przykryty stropem monolitycznym, żelbetowym. Dach budynku płaski. Nowoczesny dom poza wyjątkowym wyglądem to również funkcjonalność i ekonomiczność. Budynki o współczesnej architekturze, zarówno formą jak i rozwiązaniami materiałowymi wyróżniają się spośród otaczającej zabudowy.

 

Inwestycja zrealizowana i oddana do użytku w 2018 roku.

Zobacz prezentacje

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas