Loading...

Harmony Place

Lodowa, Białystok

Opis inwestycji

Witajcie w Harmony Place!

 

Tworzymy miejsce dla Was i dla Waszych rodzin. Miejsce, w którym poczujecie się jak na wakacjach każdego dnia. Niezależnie od tego czy jesteś zapracowanym singlem, czy Twoja rodzina rośnie i ma coraz większe potrzeby, na pewno znajdziecie tu dla siebie idealne mieszkanie.

Osiedle Harmony Place powstaje jako odpowiedź na potrzeby mieszkańców szukających harmonii i spokoju, ale nie chcących rezygnować z wielkomiejskiego stylu życia, dostępu do jego uroków. To propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą dojeżdżać daleko do pracy, a szukają ciszy po ciężkim dniu.

Poznaj bliżej Harmony Place, być może już niebawem będzie to Twoje, Wasze, nowe miejsce do życia!

 

Postawiliśmy na nowoczesność, świetną lokalizację, wysoki standard, nie zapominając o potrzebach osób niepełnosprawnych.

Budujemy osiedle wysokiej klasy z bardzo lekką formą architektoniczną, własną zieloną strefą i przestronnymi loggiami sprzyjającymi rozszerzeniu strefy relaksu mieszkańców poza przestrzeń zajmowanych lokali.

 

Wysokiej klasy duże okna, drzwi antywłamaniowe, drewniane wykończenia elementów elewacji, przestronne i ustawne wnętrza, sporej wielkości klatki schodowe, to tylko namiastka jakości, z którą będziecie obcować każdego dnia zarówno w mieszkaniach, jak i w częściach wspólnych osiedla.

Mieszkania o powierzchniach od 31-70 m2 powstają z myślą o singlach oraz przede wszystkim rodzinach z dziećmi. Wyjątkowo dużo czasu poświęciliśmy na zmiany planów budynków tak, aby uzyskać jak najlepszą ustawność i przestronność wnętrz.

 

Warto podkreślić, że część z nich zaprojektowana została z myślą o komforcie życia osób niepełnosprawnych – uwzględniają to zarówno rozwiązania komunikacyjne przy budynkach, jak i w samych lokalach.

Zdecydowana większość mieszkań zostanie wybudowana z przestronnymi loggiami sprzyjającymi rozszerzeniu strefy relaksu mieszkańców poza przestrzeń zajmowanych lokali.

 

Poszukiwaliśmy miejsca, które pozwoli na uzyskanie idealnej harmonii w życiu. Praca, dom, relaks, sen. Chcieliśmy ulokować osiedle w takim miejscu, które zapewni doskonały komfort życia, nieograniczony dostęp do komunikacji, pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut, podobnie jak w drugą stronę – do lasu w kilka kroków. Chcieliśmy, aby wyjazd na weekend czy wakacje nie kojarzył się z godzinnym wjazdem z miasta, a raczej z szybkim dostępem do drogi szybkiego ruchu. Udało się to wszystko zrealizować właśnie tu.

Nasza lokalizacja

Tutaj wszystko jest blisko: obwodnica, centrum handlowe Auchan, zieleń z rezerwatem przyrody, sklepy, tereny zielone. Nieopodal znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, a to wszystko składa się na idealny obraz enklawy harmonii i spokoju w mieście.

 

Doskonała komunikacja każdego typu zapewnia szybkie i bezproblemowe przemieszczanie się, ekspresowy dojazd do centrum miasta do pracy lub w porze relaksu do restauracji, kina, teatru.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Antoniuk, pozwalający na aktywność fizyczną i relaks na łonie natury.

Poszukujesz wymarzonego mieszkania? Porozmawiajmy o nim!

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas