Loading...

Cztery Pory Roku

Zaściańska 24, Białystok

Opis inwestycji

Kompleks 9 dwukondygnacyjnych segmentów mieszkalnych o nazwie „Cztery Pory Roku” to wspaniałe miejsce do życia. Malownicza okolica, funkcjonalne mieszkania i bliskość głównych węzłów komunikacyjnych – czego chcieć więcej?

 

„Cztery Pory Roku” zlokalizowane są przy ulicy Zaściańskiej 24, na terenie białostockiego osiedla Skorupy. Kompleks składa się z dziewięciu budynków o bardzo przejrzystym układzie, co znacznie ułatwia poruszanie się w jego obrębie. Z uwagi na względy bezpieczeństwa oraz praktyczność, teren „Czterech Pór Roku” został zagospodarowany i ogrodzony. Cały kompleks posiada jedną, wspólną bramę wjazdową. Każdy budynek został wyposażony w WC, łazienkę, kuchnię, pokój dzienny z jadalnią, klatkę schodową, trzy sypialnie, garaż oraz wiatrołap umieszczony przed wejściem.

 

Kompleks „Cztery Pory Roku” uchodzi za miejsce przyjemne i bezpieczne. W rzeczy samej – spokojne sąsiedztwo, naturalne otoczenie oraz bliskość miasta czynią z niego idealnego kandydata na dom.

 

Czy „Cztery Pory Roku” przypadły do gustu i Tobie? Bardzo nam miło! Inwestycja ta dobiegła końca w 2014 roku, niemniej jednak Sokołowscy Nieruchomości pracują obecnie nad innymi projektami o podobnym charakterze. Daj nam znać, a z pewnością znajdziemy Ci dom, o jakim marzysz!

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas