Loading...

Apartamenty Żurawia

Żurawia 17, Wasilków

Opis inwestycji

Przejrzysty układ pomieszczeń, spokojna okolica, wysoka funkcjonalność i komfort użytkowania – wszystko to reprezentuje kompleks mieszkalny „Apartamenty Żurawia”. Znajduje się on na przecięciu ulic Żurawiej i Żwirowej, w Wasilkowie. „Apartamenty Żurawia” to jednolity budynek o czterech kondygnacjach i czterech klatkach schodowych.

 

Celem niniejszej inwestycji było stworzenie kompleksu mieszkalnego w formie apartamentowca, który mógłby zapewnić swoim właścicielom namiastkę naturalizmu i odrębności. Co więcej, zdając sobie sprawę z ograniczonej przestrzeni, jaka została nam do dyspozycji, postanowiliśmy wykorzystać ją w maksymalnym stopniu. Efektem tego jest kompleks wysoce funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 28 m2 do 66 m2.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby „Apartamenty Żurawia” oddawały klimat okolicy, w jakiej się znajdują. Od strony północnej, północno-wschodniej i północno- zachodniej budynek posiada zaakcentowane kolorystycznie loggie, a każde mieszkanie parterowe zostało wyposażone we własny ogródek. Jednocześnie kompleks nawiązuje do najnowszych trendów architektonicznych, a także wykorzystuje aktualne rozwiązania konstrukcyjne, co w znacznym stopniu przyczynia się do jego bezpieczeństwa.

 

„Apartamenty Żurawia” oddane zostały do użytku w 2017 roku. Jeśli ten typ zabudowy przypadł Ci jednak do gustu, nic straconego! Sokołowscy Nieruchomości realizuje obecnie kilka podobnych projektów, które wciąż czekają na swoich właścicieli! Daj nam znać, a znajdziemy propozycję w sam raz dla Ciebie!

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas