Loading...

Apartamenty Świerkowa

Świerkowa 24, Białystok

Opis inwestycji

„Apartamenty Świerkowa” to pojedynczy, wielorodzinny budynek zlokalizowany przy ulicy Świerkowej 24 na terenie białostockiego osiedla Nowe Miasto. Kompleks odznacza się przyjazną lokalizacją oraz ergonomicznym wykorzystaniem przestrzeni. Inwestycja została oddana do użytku w grudniu 2013 roku.

 

„Apartamenty Świerkowa” składa się z 27 mieszkań o podobnym układzie oraz porównywalnej powierzchni użytkowej rozlokowanych na piętrach budynku od 1 do 3. Kondygnacja podziemna mieści platformy samochodowe oraz stanowiska postojowe dla samochodów osobowych.
Budynek posiada 1 klatkę schodową z wejściem głównym zaakcentowanym szerokim podcięciem w bryle budynku od strony ulicy Świerkowej. Komunikację wewnątrz kompleksu ułatwia winda. Od strony południowo-zachodniej mieszkania posiadają przestronne tarasy.

 

Projektując „Apartamenty Świerkowa” mieliśmy na uwadze dopasowanie kompleksu do otaczającego go środowiska przyrodniczego i architektonicznego.

 

Czy „Apartamenty Świerkowa” przypadły do gustu i Tobie? Bardzo nam miło! Jeśli Ty także szukasz mieszkania marzeń, Sokołowscy Nieruchomości z najwyższą przyjemnością wyświadczą Ci swoją fachową pomoc! Daj nam znać, a przedstawimy Ci naszą wyjątkową ofertę!

Zobacz prezentacje

Nasza lokalizacja

Tu jesteśmy. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz do nas