Sprawdź mieszkania dostępne od ręki

Szukasz mieszkania i zależy Ci na czasie?

Sprawdź mieszkania dostępne od ręki!

 

Obecnie posiadamy w swojej ofercie trzy gotowe mieszkania do odbioru, w trzech niezwykłych projektach deweloperskich. Wszystkie zlokalizowane w Białymstoku, ale na różnych osiedlach. W zależności od potrzeb każdy znajdzie coś dla siebie!

 

OSIEDLE KAKTUSOWA

 

 

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2, na które składają się trzy sypialnie wraz z łazienką na piętrze oraz parter ze strefą dzienną - salon z kuchnią, łazienka i wiatrołap. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również własny ogód.

Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku, przy ulicy Kaktusowej. Otoczona jest łąkami, lasami i niską zabudową domów jednorodzinnych. W najbliższej okolicy mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. przedszkole i sklep spożywczy.

Szczegóły dotyczące mieszkania: OSIEDLE KAKTUSOWA

 

GREEN GARDEN

 

 

To projekt inwestycyjny niezwykle popularnych miniszeregówek. Charakteryzują się dwoma poziomami mieszkalnymi o powierzchni 61,16 m2. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli dwie sypialnie wraz z łazienką na piętrze oraz salon z kuchnią i łazienkę na parterze. Jest to rozwiązanie idealne dla osób pragnących mieć kawałek własnego ogródka. Do każdego mieszkania w cenie zawarte miejsce parkingowe. Dużą zaletą jest też fakt braku dodatkowych opłat w postaci czynszu.

Inwestycja powstała na osiedlu Bagnówka w Białymstoku, przy ulicy Puchalskiego. W jest to osiedle, na którym dominują domy jednorodzinne i szeregówki. Mieszkańcy w szczególności docenią bliskość natury - okolicznego lasu i łąk. Z kolei dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Szczegóły dotyczące szeregówki: GREEN GARDEN

 

MOJA OSTOJA

 

 

Jeśli poszukujesz mieszkania w kameralnym bloku na osiedlu z doskonale rozwiniętej infrastrukturze to zapraszamy do zapoznania się z ostatnim mieszkaniem w inwestycji deweloperskiej Moja Ostoja. Mieszkanie gotowe do odbioru ma powierzchnię 62,63 m2, położone jest na pierwszym, środkowym piętrze kameralnego budynku, w którym znajduje się zaledwie 13 lokali. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki i garderoby.

Inwestycja deweloperska położona jest na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku przy ulicy Leszczynowej. W najbliższej okolicy mieszkańcy mają do dyspozycji dużą ilość punktów handlowych i usługowych, szkoły, przychodnię, kościół, a nawet lokalny ryneczek. Doskonale rozwiniętą infrastrukturę osiedla uzupełnia bliskość przystanku komunikacji miejskiej i ścieżek rowerowych oraz doskonałe połączenie z centrum miasta.

Szczegóły dotyczące mieszkania: MOJA OSTOJA

 

Dodatkowych informacji udzielą nasi doradcy pod numerami telefonów:

85 742 88 48

85 742 88 58