Rezerwat Antoniuk w zimowej odsłonie

Znalezienie odpowiedniej lokalizacji pod każdą inwestycję stanowi dla dewelopera ogromne wyzwanie. Pochłania ogromne nakłady pracy i czasu ale zdajemy sobie sprawę, że jest to jedna z kluczowych rzeczy przy wyborze nowego mieszkania. Dlaczego lokalizacja inwestycji jest taka ważna? Często decyzja o zakupie nowego mieszkania podejmowana jest na kilkanaście, a często na nawet kilkadziesiąt lat. Ludzie młodzi zwracają szczególną uwagę na dobre połączenie z centrum miasta, rodziny - na bliskość przedszkoli i szkół, ludzie starsi - dostępność służby zdrowia oraz bliskość niezbędnego zaplecza handlowo-usługowego. Często poszukiwane są mieszkania na konkretnych osiedlach... Osoby na różnych etapach życia mają różne potrzeby przy wyborze lokalizacji swojego miejsca. I my to doskonale rozumiemy. Deweloper szukając miejsca pod inwestycję zawsze stara się aby spełniało jak najwięcej oczekiwań. Przy obecnym deficycie działek budowlanych w Białymstoku znalezienie ciekawej lokalizacji w okolicach centrum, z doskonałym połączeniem komunikacyjnym, a zarazem cichym i spokojnym otoczeniem pełnym zieleni jest niemal... niemożliwe. Tym bardziej jesteśmy dumni, że udało nam się ruszyć z budową naszego projektu Harmony Place. Nazwa idealnie odwzorowuje miejsce, w którym się znajduje. Jest ono połączeniem bliskości centrum handlowego, siłowni i sklepów jak i szkół oraz ośrodków medycznych. Ale największymi atutami tej inwestycji jest bliskość trasy generalskiej czyli głównej trasy komunikacyjnej Białegostoku oraz las w odległości kilku kroków...

 

 

Las, o którym wspominamy nie jest przypadkowy. Mieszkańcy Harmony Place będą żyć, mieszkać i wypoczywać w okolicy Rezerwatu Antoniuk. Jest to miejsce niezwykłe. Nadleśnictwo Dojlidy, pod które podlega opisuje go jako las odznaczający się "stosunkowo wysokim stopniem naturalności i znacznym zróżnicowaniem szaty roślinnej zawierającej w swym składzie charakterystyczne dla Wysoczyzny Białostockiej zbiorowiska leśne oraz szereg rzadkich, w tym kilka podlegających ochronie prawnej roślin. Do cennych elementów rezerwatu należy zaliczyć również źródliska z charakterystyczną roślinnością.
Rzeźba terenu rezerwatu jest dość urozmaicona." (źródło: www.dojlidy.bialystok.lasy.gov.pl)

Dzięki temu, że nie jest to miejsce ścisłej ochrony sprzyja korzystaniu przez okolicznych mieszkańców. Każdy mieszkający w okolicy może o każdej porze roku korzystać z uroków tego miejsca.

Decydując się na wybór tej lokalizacji pod naszą inwestycję w Białymstoku wyobraziliśmy sobie szczęśliwych rodziców jeżdżących z dziećmi na rowerach. Osoby młode biegające szerokimi alejkami pośród drzew. Osoby w każdym wieku spacerujące pośród zieleni i odpoczywające na łamach natury...

Aby Wam zobrazować i dać namiastkę jak urokliwe jest to miejsce zachęcamy do zobaczenia jego uroków zimą. Jesteśmy pewni, że już wkrótce mieszkańcy inwestycji Harmony Place będą częstymi gośćmi okolicznych lasów.