Prestiżowe Dziesięciny: od wizualizacji do realizacji

Przygotowując nową inwestycję budowlaną deweloper ma przed sobą ogrom pracy i trudnych decyzji do podjęcia. Jednym z ważnych etapów jest projektowanie elewacji budynku. Spotkania z architektami trwają wiele godzin, a proces wyboru materiałów, elementów wykończenia i poprawek wyglądu całości wydają się nie mieć końca. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy. Chyba każdy chce, aby budynek w którym mieszka jego rodzina przykuwał wzrok i budził pozytywne emocje. Ważne jest aby wygląd nie odstawał mocno od zabudowy znajdującej się w okolicy. Bo nie jest istotne czy to dom, szeregówka czy blok – dobrze jest aby był odpowiednio wkomponowany w sąsiedztwo. Z drugiej strony musi się wyróżniać. Monotonne osiedla jednakowych szarych bloków każdy pamięta z niezbyt odległych czasów. To jest kolejne wyzwanie dewelopera: znaleźć złoty środek, aby mieszkańcy czuli się dobrze w swojej okolicy.

Ale czy na projekcie i pięknej wizualizacji się kończy? Nie. To jest początek ciężkiej pracy, aby efekt końcowy wyglądał jeszcze lepiej niż w planach. I niestety często bywa, że „deweloper” mając piękny projekt i mieszkania czy domy sprzedane na etapie tzw. dziury w ziemi przestaje przykładać wagę do ostatecznego efektu. Dobrego dewelopera można poznać po jego zakończonych inwestycjach. Tylko firma śwadcząca swoim dobrym imieniem jest godna zaufania.

Przykładem tego jak bardzo wizualizacja powinna być spójna z efektem końcowym jest inwestycja Prestiżowe Dziesięciny. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć w galerii.

Pamiętajcie szukając swojego wymarzonego domu czy mieszkania aby zapoznać się z realizacjami dewelopera, bo to najlepszy sposób aby sprawdzić co sobą reprezentuje.