Planujesz zakup mieszkania? Odbierz prezent na start!

Do końca września przy zakupie mieszkania lub szeregówki otrzymasz w prezencie projekt wnętrza. Skorzystanie z pomocy specjalistów pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

Kupując nowe mieszkanie myślimy przede wszystkim o dogodnej lokalizacji, estetycznym wyglądzie budynku i praktycznym układzie pomieszczeń. To wszystko otrzymują Klienci wybierając oferowane przez nas inwestycje. Postanowiliśmy dodatkowo zadbać o swoich Klientów. Kupując mieszkanie lub szeregówkę do 30 września 2022 roku otrzymasz w prezencie profesjonalny, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb projekt wnętrza.

 

Na etapie zakupu szeregówki lub mieszkania zazwyczaj nie myślimy o adaptacji przestrzeni, w której przyjdzie nam żyć. W dodatku projekt aranżacji wnętrz jest dodatkowym wydatkiem rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dzięki promocji można zaoszczędzić pieniądze i przede wszystkim czas, który trzeba przeznaczyć na przeglądanie katalogów, czytanie opinii i wyjazdy do sklepów w poszukiwaniu materiałów wykończeniowych. 

 

W mieszkaniu chcemy czuć się dobrze, mieć przestrzeń do pracy, jak też odpoczynku. Nasi zaufani specjaliści zadbają o to, by Twój nowy dom był funkcjonalny i estetyczny. Podpowiedzą praktyczne rozwiązania i wybiorą trwałe materiały w korzystnej cenie. Projektując wnętrze samodzielnie możemy popełnić wiele kosztownych błędów.

 

 

Współpraca z architektem wnętrz to nie tylko rozmowa o kolorach, kształtach czy ustawieniu mebli. To również zagłębienie się w aspekty techniczne pomieszczeń. Projekty i aranżacje wnętrz przygotowywane w naszej firmie są połączeniem wiedzy technicznej i wyczucia estetycznego, z potrzebami klientów.

 

Masz swój pomysł na aranżację wnętrza? To świetnie! Są klienci, którzy przychodzą do architekta z niemal gotową wizją aranżacji. W takiej sytuacji ważne jest przygotowanie planu, wybór materiałów oraz wskazówki techniczne.

 

Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, architekci stworzą projekt od podstaw.  Można pozostawić im wolną rękę lub zaangażować się w twórczy proces i opowiedzieć o wymarzonej aranżacji. Doświadczenie pokazuje, że najlepsze pomysły na wykończenie pomieszczeń są efektem kreatywnej „burzy mózgów”.

 

Co ważne, nasi architekci zadbają również o to, by wnętrza nie traciły na atrakcyjności w ciągu lat. W dzisiejszych czasach istotne jest odnalezienie harmonii między tym co modne i ponadczasowe. To istotne, by za kilka lat pomieszczenie nadal prezentowało się świeżo i nowocześnie. To inwestycja na przyszłość i spora oszczędność pieniędzy. Zaprojektowane przez architekta wnętrze mieszkania zawsze podnosi wartość samej nieruchomości.