Nowa inwestycja: Willa Moja Ostoja

W czasach powstających w każdej części Białegostoku kilkunastopiętrowych wieżowców, w których jest po kilkaset mieszkań startujemy z projektem, który jest całkowicie odmienny od tej wizji.

Zapraszamy do kameralnej inwestycji o ciepło brzmiącej nazwie Moja Ostoja. To kameralna willa, którą wybudujemy przy ulicy Leszczynowej w Białymstoku. Ten projekt obejmuje jeden niewielki budynek składający się w sumie z 13 mieszkań oraz podziemnej hali garażowej.

To obecnie bardzo rzadko spotykane podejście, mające na celu stworzenie miejsca przyjaznego jego mieszkańcom. Decydując się na zakup mieszkania z tej inwestycji masz pewność, że będziesz żyć w miejscu cichym i spokojnym jak osiedlowa ulica Leszczynowa. Zarazem będziesz mieć tylko kilka kroków do sklepów i punktów usługowych zlokalizowanych przy ulicy Hallera w Białymstoku. Stąd będzie doskońałe połączenie z centrum Białegostoku zarówno samochodem, komunikacją miejską jak również ścieżkami rowerowymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji deweloperskiej Moja Ostoja. Ilość mieszkań jest bardzo ograniczona, a osób ceniących mieszkanie w kameralnej iwestycji przybywa.