Nowa inwestycja: Vena Park

Przedstawiamy nasz najnowszy projekt zlokalizowany przy ul. Sikorskiego w Białymstoku.
 
Inwestycja, która właśnie trafiła do sprzedaży nosi nazwę Vena Park. Dlaczego taka właśnie nazwa? Bo to miejsce, które inspiruje!
 
Lokalizacja, w której powstanie jest niezwykle rzadko spotykana i bardzo poszukiwana ze względu na otoczenie budynków z dwóch stron lasem. Tak, mieszkając w tej inwestycji las będzie się miało dosłownie na wyciągniecie ręki. Tuż za płotem. Kilka kroków od swojego domu.
A co z "cywilizacją"? Kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się ulica Sikorskiego oraz doskonale rozwinięta infrastruktura: szkoły, komunikacja miejska, ścieżki rowerowe, usługi... Wszystko blisko!
 
W ramach tego projektu powstaną trzy kameralne dwupiętrowe budynki wraz z garażem podziemnym, a w nich zaledwie 54 mieszkania o powierzchni od 35 do 56 m2. Utrzymana w minimalistycznym, nowoczesnym stylu elewacja podkreśli elegancki charakter tego miejsca. Wszystko zostanie wykonane z najwyższej jakości materiałów dla sprostania najwyższym wymogom budownictwa premium.
Każde mieszkanie będzie miało podwyższony standard. Przestronne tarasy i duże przeszklenia dodatkowo wpłynął na komfort mieszkańców. Dodatkowymi atutami będzie cichobieżna winda oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych.
 
Aby zapewnić jak największy spokój zwiększyliśmy również odległości pomiędzy budynkami.
 
Zapraszamy po więcej informacji.
 
Vena Park.
Zmień przestrzeń. Zmień życie! ❤️