Informacje z budowy: Vena Park

Sprawdzamy postępy prac na placu budowy inwestycji Vena Park. Przypomnijmy, że jest to nasza najnowsza inwestycja deweloperska, która powstaje przy ulicy Sikorskiego w Białymstoku. W ramach tego projektu powstają 54 mieszkania o powierzchni od 35 do 55 m2.

W ostatnim czasie ustawione zostały dwa dźwigi - żurawie budowlane - które dumnie górują nad okolicą. Są one niezastąpionym wspardziem dla naszych specjalistów pracujących na ziemi. W niewyobrażalny wręcz sposób usprawniają i przyspieszają prace budowlane prowadzone na każej inwestycji deweloperskiej. Główne działania koncentrują się obecnie na poziomie minus jeden gdzie znajdować się będzie hala garażowa. To co jest niezwykle ważne przy tworzeniu każdego budynku to solidne fundamenty.

Równocześnie prowadzone są już bardziej zaawansowane prace w budynku C. Tu powstaje już pierwsza kondygnacja - ściany nośne i działowe. Wkrótce będzie można zobaczyć podział na poszczególne mieszkania.

 

Widok placu budowy na wykonanym zdjęciu pokazuje jak ciekawa to będzie inwestycja deweloperska. Widać piękne otoczenie pobliskiego lasu, jak również sąsiedniej niskiej zakudowy. Ma my tu również ciekawy widok na tą część Białegostoku z tętniącą życiem ulicą Sikorskiego.