Informacje z budowy: Osiedle Kaktusowa

Dziś kilka najnowszych informacji z postępów budowy inwestycji Osiedle Kaktusowa położonej przy ulicy Kaktusowej w Białymstoku.

 

W ostatnich miesiącach wiele się działo na naszej inwestycji deweloperskiej Osiedle Kaktusowa. Zakończyliśmy układanie instalacji gazowej wewnętrznej i doziemnej oraz zostały zakończone prace wewnątrz budynków, przygotowujące mieszkania do wydań dla najemców. Zakończone zostały również prace przy elewacji budynków oraz zostały podłączone przyłącza wodno-kanalizacyjne, energetyczne i teletechniczne.

 

W październiku do poszczególnych budynków i mieszkań zostały wykonane dojścia, dojazdy, ułożone chodniki oraz parkingi z kostki brukowej w stylu bruku greckiego - ten rodzaj kostki brukowej przypomina piękne greckie brukowane uliczki.

W listopadzie zajęliśmy się zagospodarowaniem terenu wokół budynków - wydzieleniem przynależnych do mieszkań ogródków wraz z nawożeniem czarnoziemu.

 

Wszystkie te prace sprawiły, że nasze plany i projekty z komputerowej wizualizacji stały się rzeczywistością, a już niedługo miejscem do życia dla osób które zdecydowały się tu zamieszkać.

 

Przypomnijmy, że Osiedle Kaktusowa to inwestycja deweloperska położona na osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku, w otoczeniu łąk i lasów. Powstają tu 24 lokale mieszkalne w 7 budynkach. Każdy z nich ma dwa poziomy mieszkalne i własny ogród.