Informacje z budowy: Harmony Place

Sezon zimowy dobiega końca i ku uciesze wielu temperatury za oknem oraz znikający śnieg zwiastuje wiosnę. Ograniczone przez warunki atmosferyczne prace na budowie inwestycji Harmony Place zaczynają ruszać pełną parą.

Na chwilę obecną kończone są prace przy pokryciu dachowym w budynku A. W budynku B trwają prace nad ostatnią kondygnacją mieszkalną, natomiast w budynku C budowa jest na poziomie pierwszego piętra. Oczywiście równocześnie powstają ściany nośne i działowe we wszystkich budynkach pierwszego etapu całej inwestycji. Widać już wydzielone mieszkania, klatki schodowe oraz szyby wind. Już wkrótce zmiany na inwestycji będą widoczne z dnia na dzień.

Jest nam niezwykle miło spotykać przyszłych mieszkańców spacerujących po przepięknej okolicy w sąsiedztwie naszych bloków. Wszyscy już nie mogą się doczekać swoich mieszkań.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym widać zachodzące zmiany na placu budowy naszej inwestycji jak również przyrodę budzącą się z zimowego snu w pięknej okolicy powstających mieszkań.