Informacje z budowy: Harmony Place

Pogoda w lutym nie rozpieszczała nikogo. Piękna, śnieżna zima spowodowała spowolnienie większości prac na budowie. Zamiast tego można było wybrać się na spacer po malowniczych okolicach i nacieszyć oczy wspaniałymi widokami zaśnieżonego lasu przez niektórych nazywanego płucami Białegostoku!

Kolejne piętra, ściany i stropy nie pięły się tak prężnie w górę jak w miesiącach wcześniejszych. Mimo to, wszelkie prace na nowej inwestycji, na które pozwalała aura odbyły się zgodnie z planem. Deweloper z doświadczeniem bierze zimowe spowolnienia pod uwagę przygotowując harmonogram prac na inwestycji. Co natomiast będzie się działo w następnej kolejności?

Jak tylko pozwoli nam na to pogoda ruszymy prężnie z dalszymi pracami na budowie. W budynku A zrobimy szalunek, zbrojenie i betonowanie stropodachu. Tak! Wkrótce pierwszy budynek na inwestycji będzie miał już dach! Poza tym na parterze i pierwszym piętrze wymurujemy ścianki działowe, a na drugiej kondygnacji również ściany nienośne. Natomiast w budynkach B i C nadchodzi czas na stropy nad pierwszym piętrem i w następnej kolejności ściany nośne i słupy na piętrze drugim. Już nie możemy się doczekać widoku kolejnych wydzielonych mieszkań i całych pięter.

A jak obecnie wygląda inwestycja Harmony Place? Wszystkich czekających z niecierpliwością na swoje nowe mieszkanie zachęcamy do obejrzenia załączonych zdjęć.