Informacje z budowy: Green Garden

Sprawdzamy jak powstają nasze nowoczesne szeregówki Green Garden na osiedlu Bagnówka w Białymstoku

 

Z radością informujemy o postępach na budowie naszej inwestycji Green Garden przy ulicy Puchalskiego w Białymstoku. Sokołowscy Nieruchomości kontynuuje realizację projektu, który obejmuje kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, idealne dla osób poszukujących komfortowego i nowoczesnego miejsca do życia. Nasze szeregówki charakteryzują się dwiema kondygnacjami mieszkalnymi, własnym ogródkiem oraz miejscem parkingowym w cenie. Dodatkowym atutem jest brak czynszu oraz możliwość zamontowania kominka i klimatyzacji, co czyni nasze lokale wyjątkowo atrakcyjnymi na rynku nieruchomości.

 

Etap Turkus 1 - Postępy Budowy

Prace budowlane w ramach etapu Turkus 1 idą pełną parą. Z dumą informujemy, że zakończyliśmy budowę parteru oraz wylaliśmy pierwszy strop nad piętrem. To znaczący krok naprzód, który przybliża nas do ukończenia tego etapu inwestycji. Już wkrótce rozpoczniemy kolejne etapy budowy, w tym prace wykończeniowe, które uczynią te szeregówki idealnym miejscem do zamieszkania.

 

Budynki Perła 3 - Prace Drogowe i Elewacyjne

W etapie Perła 3, prace nad wykonaniem dojść i dojazdów są w pełnym toku. Zakończyliśmy kluczowe etapy, zapewniając komfortowy dostęp do budynku dla przyszłych mieszkańców. Dodatkowo, rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu drogi prowadzącego do budynku Turkus 1 oraz placu manewrowego przy węźle cieplnym, co usprawni komunikację i poprawi wygodę użytkowania całej inwestycji.

 

Elewacja i Balustrady

Prace nad elewacją budynków Perła 3 również posuwają się naprzód. Częściowo zakończyliśmy nakładanie tynku sylikonowego. Na dokończenie elementów elewacji z cegiełką czekamy na lepsze warunki pogodowe, co zapewni najwyższą jakość wykonania. Montujemy również balustrady, które nie tylko zwiększą bezpieczeństwo, ale także dodadzą budynkowi elegancji.

 

Przyszłe Prace

Kolejnym etapem prac będzie zagospodarowanie terenu przy etapie Perła 3. Planujemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna dla przyszłych mieszkańców. Zielone tereny rekreacyjne, chodniki oraz elementy małej architektury uczynią otoczenie budynku przyjaznym i sprzyjającym wypoczynkowi.

 

Zapraszamy do śledzenia dalszych postępów na budowie inwestycji Green Garden. Sokołowscy Nieruchomości dokładają wszelkich starań, aby każde nasze przedsięwzięcie charakteryzowało się najwyższą jakością i spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy pełen zakres możliwości, jakie oferują nasze szeregówki przy ulicy Puchalskiego w Białymstoku.