Informacje z budowy: Green Garden

W ostatnim czasie wiele się działo na placu budowy inwestycji Green Garden.

Równocześnie ze startem sprzedaży trzeciego etapu rozpoczęły się prace budowlane. Wykorzystując dobrą pogodę oraz sprzyjające warunki prowadzone są prace ziemne, podłączane węzły sanitarne i wylewane fundamenty pod pierwsze mieszkania. Już widać zarys budynków oraz poszczególnych segmentów.

Etap drugi inwestycji przechodzi obecnie najbardziej dynamiczne i doskonale widoczne gołym okiem prace. Zakończono budowę stanu zero oraz rozpoczęło się murowanie ścian w poszczególnych segmentach budyków. Niemal wszystkie mieszkania z tego etapu posiadają już ściany, a w niektórych segmentach rozpoczęły się prace nad wykonaniem stropu nad parterem. Budynki w błyskawicznym tempie rosną w górę.

Etap pierwszy inwestycji Green Garden wkroczył w proces finalizacji prac zewnętrzych. Wykonane zostały tynki dzięki czemu widać postępy w działaniach przy elewacji. Wkrótce rozpocznią się dalsze prace i zobaczymy zarys finalnego wyglądu budynków. Już niedługo będą piękną ozdobą osiedla i Białegostoku. W środku poszczególnych mieszkań rozkładana jest warstwa izolacji termincznej na podłodze oraz w każdym segmencie wykonano instalacje CO oraz CWU. Na dachach budynków kończone są prace przy obróbkach oraz warstwach izolacyjnych.

 

Zachęcamy do śledzenia postępów budowy mieszkań na inwesycji Green Garden w Białymstoku.

 

Poniżej prezentujemy aktualny film z postępów prac.