Nowa inwestycja: Harmony Place etap 2.

Już wkrótce rozpoczniemy sprzedaż mieszkań w drugim etapie inwestycji Harmony Place zlokalizowanej na ulicy Lodowej w Białymstoku.

Ogromne zainteresowanie mieszkaniami z pierwszego etapu naszego projektu na osiedlu Zawady spowodowało błyskawiczne wyczerpanie wolnych lokali. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy od wielu miesięcy pytają o kontynuację tego przedsięwźięcia - rozpoczynamy rezerwację mieszkań i apartamentów w nieruchomości.

 

Na drugi etap inwestycji będą się składać trzy budynki o trzech kondygnacjach oraz podziemną halą garażową. Mieszkania na parterze będą miały przynależne ogrody, natomiast mieszkańcy piętra pierwszego i drugiego będą posiadać przestronne balkony. W każdym budynku zamontowana będzie cichobieżna winda. Część mieszkań będzie przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Całość składać się będzie z 66 mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 27 do 90 m2. Dla najbardziej wymagających mieszkańców przygotowaliśmy dwupoziomowe mieszkania z antresolami i prywatnymi tarasami na dachach budynków.

 

Ogromnie nas cieszy popularność tej części Białegostoku, bo zdajemy sobie sprawę z atutów osiedla Zawady. Obecni mieszkańcy chętnie korzystają z uroków okolicznych lasów - licznych ścieżek spacerowych i rowerowych. Istotnym atutem jest również doskonałe połączenie osiedla z każdym zakątkiem Białegostoku dzięki pobliskiej obwodówce miejskiej. Lokalizacja inwestycji Harmony Place jest doskonałym dowodem na to, że można mając mieszkanie w Białymstoku żyć nieopodal lasu nie rezygnując z bliskości centrów handlowych czy dobrego połączenia ze śródmieściem.